-->

Popis tábora

Opárenské údolí je říční údolí Milešovského potoka a nachází se v Českém středohoří pod Lovošem. Zde nás čeká klasický chatičkový tábor, ve výborném stavu. Velmi solidní koupání v bazénu přímo v areálu tábora, množství výletů a výšlap na horu Lovoš. Veliké sportovní hřiště, dostatek společných prostor pro špatné počasí. Mám do toho chuť a zvu vás všechny - pojďme si to společně užít!!!! ESCHUS

Jaký je program?

Program na táboře je spojen s dětmi z německého pohraničí a vedený kvalifikovanými lektory v oboru. Náš tábor není ale jazyková škola, lektoři jsou učitelé v jazykových školách i rodilí mluvčí, ale nejvíc se budeme učit německy právě v přímé komunikaci s německými dětmi. Děti budou mezi sebou mluvit během her a jiných sportovních či běžných aktivitách. Máme nabitý program zaměřený na dorozumění si v jiném jazyce, ale také na klasické táborové hry, které by mělo zažít každé dítě.

Pro koho je tábor vhodný?

Náš tábor je vhodný pro všechny děti od 6 do 15 let. Nemusíte se bát, že by k nám Vaše dítě nezapadlo. Náš tábor je uzpůsobený všem věkovým kategoriím a vítáme úplné začátečníky i pokročilé.

Bude to děti bavit?

Tematický tábor není jako výuka ve škole, je to hlavně zábava rozšířená o záliby dětí. Veškeré aktivity jsou plánované tak, aby děti bavily a na táboře nebyla žádná nuda! Celý den se nevěnujeme jen německé konverzaci, učení slovíček apod., ale hrajeme hry i v lese jako na klasickém táboře, takže o pestrou zábavu je dobře postaráno. Tábor má i svou celotáborovou hru a veškeré hry jsou zasazeny do příběhu Inuitské ságy a záchranu polární záře. Na našem táboře hrajeme divadlo, aby se děti lépe do příběhu vžily a prožívaly celotáborovou hru s námi.

Jídelna je pro 100 dětí najednou, čili dostačující, kuchyně je OPĚT luxusně vybavena, vše v nerezu. BUDETE SPOKOJENI!! ESCHUS

Jídlo bude podobné, jako minulé ročníky, čili chutné, zdravé a bude ho dosti, nikdo u nás nemá hlad!! ESCHUS